Діти задоволені результатами тестування

Діти задоволені результатами тестування

Сьогодні учні і вчителі ознайомилися з результатами зовнішнього тестування з української мови. В експерименті взяли участь 40 тисяч випускників. У Києві це були учні Подільського і Печерського районів. 135 хвилин, відведених для тесту з української мови, виявилися досить стресорними. Каже одинадцятикласниця Ілона Ліннікова. Однак тим, хто склав тести на відмінно, іспит з української мови вже не загрожує.

У 114-ій київській школі семеро з сорока випускників отримали високу оцінку. Знання двадцяти оцінили як добрі. Високі результати виявились несподівнкою і для вчителів. Ті, хто незадоволений оцінкою, матимуть ще одну спробу під час традиційного екзамену з української мови. А тим, кому пощастило, результати тесту зарахують як вступний іспит до вищого навчального закладу.

Ольга Гриша, заступник директора школи:

- Ви бачили реакцію - діти задоволені результатом. Я думаю, що кожен впорався із завданнями на свій рівень знань.

Попереду у випускників результати зовнішнього оцінювання з історії та математики. Якщо у Міністерстві освіти експеримент визнають вдалим, з наступного року у випускників вибору не буде. Усі іспити, крім іноземної мови, замінять на тестування.