Цього тижня відзначила своє перше десятиріччя одна з найдивніших шкіл Києва - авторська експериментальна №318

Цього тижня відзначила своє перше десятиріччя одна з найдивніших шкіл Києва - авторська експериментальна №318

За задумом, вона має виховувати політичну еліту країни. Дізнавалися, яким чином прищепити школяру амбіції президента та прем’єра, й наші кореспонденти.

В авторської експерементальної школи "Міленіум" тільки перший дзвоник лунає традиційно: з рук маленької красуні. Все решта – експеримент. Починаючи зі шкільного дзвоника, який змінюється щодня до індивідуальних програм не лише для кожного класу, а й для кожного учня. Щоправда, нинішні шестирічки тут вчитимуться, як і всі їхні однолітки, дванадцять років. Однак батьків освітня реформа не лякає. Вони спокійно приводять свого малюка у перший клас. Бо, здебільшого, домашню освіту почали заздалегідь. З трьох років діти розуміють англійські слова, а 4-річні вже читають. Батьки ж випускників мають амбітні плани щодо своїх чад.

Педагоги особливу увагу звертають на інтелектуальний розвиток дитини. На відокремлення основного творчого потенціалу. І старшокласники стверджують, що вміють головне: приймати рішення і нести за них відповідальність, ставити мету і її досягати.

Людмила Порох, директор:

- Родзинкою авторської школи те, що кожній дитині пишуться свої програми, і програми з предметів також. Цього емає в інших школах, але в інших школах, можливо, є те чого немає в нас.

До першого вересня відкрили конференц-зал з інтерактивною дошкою. Поки що пані директор пише на ній привітання, все решта – згодом. Останній рік - фінішна пряма у випускників, і - довгий шлях до знань в першачків

//5tv.com.ua