Юрій ПАВЛЕНКО відкрив у «Артеці» спеціалізовану зміну для дітей з функціональними обмеженнями

Юрій ПАВЛЕНКО відкрив у «Артеці» спеціалізовану зміну для дітей з функціональними обмеженнями

4 червня 2006 року Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО відкрив у Міжнародному дитячому центрі «Артек» VII спеціалізовану зміну «Повір у себе, і в тебе повірять інші!».

Під час зміни, яку з 1 по 21 червня проводить Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, в «Артеці» відпочинуть та оздоровляться 400 дітей з особливими потребами.

Цього року спеціалізована зміна проходить в рамках проголошеного Президентом України Року захисту прав дитини.

Діти зазначеної категорії з усіх куточків України, з великих та маленьких міст, сіл та селищ не лише оздоровлюються в унікальних природних умовах Криму, але й поліпшують свій емоційно-психологічний стан, набувають корисних практичних умінь, навичок та отримують інформацію для своєї подальшої творчої діяльності.

Основним завданням зміни є оздоровлення та надання дітям з функціональними обмеженнями можливості культурного і духовного розвитку, самоствердження. Метою також є виявлення і розвиток творчих здібностей у дітей, формування у них впевненості у власних силах.

Протягом всієї зміни з дітьми поруч перебувають та працюють сурдоперекладачі, психологи та волонтери.

Проведенню спеціалізованої зміни «Повір у себе, і в тебе повірять інші!» передували міські, районні та регіональні фестивалі творчості дітей з функціональними обмеженнями.

Лауреати та переможці цих фестивалів отримали можливість взяти участь в спеціалізованій зміні в МДЦ «Артек».