Фірмовий мерч Фокстрот тепер можна купити в магазині

Автор
Фірмовий мерч Фокстрот тепер можна купити в магазині

Популярна мережа побутової та електронної техніки Фокстрот запустила у продаж фірмові товари. Купити сувеніри можна у роздрібних магазинах та на foxtrot.ua.

Найбільш знаковим та очікуваним товаром стали м'які іграшки у вигляді лисички Фоксі. І це справді було одне з найпріоритетніших завдань у компанії. Тривалий час підбирали ідеальну концепцію, дизайн, виробника, тестували зразки, докладали максимум зусиль, щоб запропонувати покупцям якісний та емоційний продукт.

До колекції також увійшли брелоки у зменшеній версії лисички, подушки, екосумки. Асортимент продовжує розширюватися, тому незабаром полиця поповниться новими пропозиціями та корисними аксесуарами.

Фірмовий мерч Фокстрот тепер можна купити в магазині - изображение №1

Отже, кожен може долучитися до ком’юніті лисички Фоксі, придбавши товари з фірмового мерчу. А ще, придбавши на касі магазину благодійний магніт із зображенням Фоксі, можна допомогти бездомним тваринам із соціального проекту Пухнасті друзі в кожен дім. За кілька місяців силами покупців зібрано понад 10 000 гривень, які перераховані компанією на потреби «хвостиків» із притулків.

Варто зазначити, що магазини омніканальної мережі електронної та побутової техніки працюють у всіх містах присутності бренду з дотриманням вимог щодо безпечного відвідування та покупок. Для тих, хто планує залишитися вдома, замовлення можна зробити онлайн зі швидкою доставкою.

Фокстрот – це:

• широке територіальне покриття – 165 магазинів у 90 містах країни;

• вакцинований персонал;

• інтернет-магазин foxtrot.ua, який працює в режимі 24/7;

• доступні безконтактні види оплати та купівлі техніки у кредит;

• безпечна доставка інтернет-замовлень у понад 28 тис. населених пунктів країни;

• можливість самовивозу товару з магазину за 3 хвилини або отримання в один клік в одному з 7000 пошти Нової пошти.