Модні покази, виступ The Hardkiss та спеціальні гості: як пройшов Junior Fashion Week весна-літо 2021

Автор
Модні покази, виступ The Hardkiss та спеціальні гості: як пройшов Junior Fashion Week весна-літо 2021

14-16 травня в столичному КВЦ "Парковий" відбувся дитячий тиждень моди — Junior Fashion Week. Деталі події читайте в нашому матеріалі.

Як й Ukrainian Fashion Week для дорослих, Junior Fashion Week проводиться двічі на рік і вже проходив вшосте. Колекції українських і зарубіжних дизайнерів продемонстрували на подіумі кілька сотень дітей-моделей. Це представники модельних агентств, діти відомих людей, зірок шоу-бізнесу і телебачення, клієнтів брендів. Діти телеведучих каналу "Київ" представили дитячу колекцію сезону весна-літа 2021 знаменитого англо-італійського дизайнера Джона Річмонда, який одягав Мадонну, Джорджа Майкла, Девіда Боуї, Міка Джаггера, Леді Гагу.

Модні покази, виступ The Hardkiss та спеціальні гості: як пройшов Junior Fashion Week весна-літо 2021 - изображение №1

Модні покази для дітей ми проводили вже багато років і зрозуміли, що, на жаль, широка публіка погано поінформована про те, які є в Україні бренди і дизайнери дитячого одягу. Тому ми вирішили заснувати Дитячий тиждень моди. Наша місія — розповісти про модельєрів, які працюють в сегменті дитячого одягу, з'єднати виробників і споживачів, підвищити інтерес і естетичні вимоги у масового покупця,

— каже засновниця JFW Наталія Коваленко.

джуниор фешн вик

За три дні глядачі змогли подивитися дитячу моду haute couture, вечірній, повсякденний і спортивний одяг від Martusya, GRUSHA, Dirk Bikkembergs, By Vel, Nebesite, Miracle Me, Vladira, See Arsi...

Junior Fashion Week весна-літо 2021

Junior Fashion Week — це завжди ще й відкриття нових імен в світі дизайні. На цей раз свої дебютні колекції представили четверо зовсім молодих дизайнерок — Loretta Evans, Moё by Ana, Mariene, Rozaliz. Причому одній з них — Саєнко Маргариті (Mariene) — всього 13 років!

детская неделя моды

А ще на бекстейжі знімалися чергові епізоди популярного телесеріалу про шоу-бізнес "Ідол IDOL.8% мегаполісу" за участю зірок екрану, дітей-моделей і українських дизайнерів. Актори серіалу Максим Єжов, Ірина Кудашова, Яніна Андрєєва, Богдан Осадчук також взяли участь в автограф-сесії для гостей JFW.

Спеціальним гостем на відкритті був Золотий голос України Влад Ситнік. Другий вечір моди завершив виступ нового складу української дитячої поп-групи OPEN KIDS.

Ну а на закритті Junior Fashion Week гостей і учасників очікував особливий подарунок від організаторів Atlas Weekend — концерт популярного українського гурту The Hardkiss з чудовою Юлією Саніною.

Junior Fashion Week весна-літо 2021

В рамках Junior Fashion Week в Києві відбулася виставка робіт молодої української художниці Асі Тігіпко — 15 картин, написаних в різному стилі. Кожна з них несе особливі емоції і атмосферу навколишнього світу, які художниця прагнула відобразити на полотні. Ася серйозно займається живописом вже кілька років. 3 картини з виставлених на тижні моди були продані на аукціоні, які можна було придбати за "місцеву криптовалюту" — JFW COIN. Кошти, зібрані на виставці, будуть передані в благодійний фонд "Таблеточки".

INDUSTRY DESIGN HUB і ювелірний дім ZARINA представив свою соціальну акцію "Діти — дітям" — конкурс юних художників, які створили ескізи ювелірних виробів. В акції брали участь учні Харківського інтернату талановитих дітей "Дивосвіт". З 120 робіт журі відібрало 16 кращих і по ним будуть створені реальні прикраси, частина з яких вже була продемонстрована самими юними художниками на JFW. Надалі всі вироби будуть продаватися, а відсоток від продажу перераховуватися на рахунки їх авторів. Цікаво, що деякі задумки спантеличили дорослих професіоналів і тепер вони думають, як втілити ескізи в реальність. До слова, планується, що ця акції стане всеукраїнською, а головним призом для переможців стане навчання ювелірній майстерності.