17 і 18 серпня у Києві відбудеться Міжнародний фестиваль національних видів спорту «Козацький Спас»

17 і 18 серпня у Києві відбудеться Міжнародний фестиваль національних видів спорту «Козацький Спас»

17 і 18 серпня у Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») відбудеться ХХІІІ Міжнародний фестиваль національних воїнських та традиційних культур «Козацький Спас» імені Анатолія Єрмака. В рамках Фестивалю за підтримки Міністерства молоді та спорту України пройдуть Відкриті Всеукраїнські ігри з видів спорту, започаткованих на національних традиціях.

На гостей чекатимуть колоритні козаки з усієї України та справжній бойовий дух козацького роду, вражаюча презентація національних бойових мистецтв, кінні шоу, смачні страви з вогню, майстер-класи та ярмарок майстрів, змагання за участю кращих спортсменів українських та зарубіжних федерацій національних та традиційних видів спорту.

Почесний гість Фестивалю — Граф Трасамара Дон Вірджиліо Антоніо Кардосо-Сампайо де Кастро-Херес, Великий Пріор Ордену Тамплієрів Англії.

Щорічний фестиваль «Козацький Спас» збере понад 500 учасників з України та зарубіжжя, що представляють різні школи національних бойових мистецтв. В суботу, близько 14:00 на відкритті програми, гостей чекає урочистий вихід костюмованих учасників змагань, а також князя київського Володимира і президента «Всеукраїнської федерації „Спас“ Олександра Притули. Вперше до Древнього Києва завітає булава завдовжки 3,5 м та вагою близько 100 кг. Біля неї можна буде сфотографуватися, а найвідчайдушнішим — ще й спробувати підняти.

А далі — гості фестивалю отримають незабутні враження від відомих українських козацьких бойових мистецтв таких, як український рукопаш „Спас“, Бойовий Гопак, боротьба навхрест, боротьба на поясах, боротьба штовхач, кулачний бій „Лава на лаву“. Крім того відвідувачі побачать виступи майстрів індійських, татарських, грузинських, вірменських, азербайджанських, тайських, китайських національних бойових мистецтв та багато інших цікавих реконструкцій забутих бойових мистецтв середньовіччя та інших часів.

Родзинкою фестивальної вечірньої програми стане реконструкція бою часів козацтва, що почнеться в суботу, 17 серпня, після 18:00.

В неділю, 18 серпня, учасники фестивалю почнуть свій день з майстер-класів, а з 11:00 проходитиме Козацьке Коло фестивалю з представленням шкіл та напрямків національних видів спорту і бойових мистецтв.

А крім того на гостей Древнього Києва чекає насичена розважальна програма з виступами кінно-трюкового та пішого театрів, традиційними давньослов’янськими забавами, іграми та хороводами, танцювальними флеш-мобами, майстер-класами.

Також на відвідувачів Князівства чекає знайомство з унікальними кіньми рідкісних древніх порід, що зібрані зі всього світу в Княжій стайні. Ці прекрасні тварини під час кінних шоу вражатимуть глядачів своїми вміннями. Всі гості зможуть підійти до коней, погладити їх, сфотографуватися та проїхати верхи або в екіпажі.

Як завжди, на території Древнього Києва на відвідувачів чекають музеї та експозиції. В середньовічному тирі кожен зможе навчитися влучно стріляти з лука, кидати списи та ножі. На княжому монетному дворі викарбувати пам’ятну монету, виготовити сувенір своїми руками на майстер-класах з народних ремесел або купити готовий в магазині або на вулиці майстрів.

Вражаючі бойові мистецтва, незламний козацький дух в поєднанні з колоритом та шедеврами архітектури Древнього Києва подарують неймовірні враження гостям „Парку Київська Русь“.

Древній Київ відкривається о 10:00.

Початок програми — близько 14:00.

Завершення програми:

в суботу, 17 серпня до 22:00;

в неділю, 18 серпня до 20:00.

„Парк Київська Русь“ розташований в селі Копачів

Обухівського району Київської області.

GPS-координати: +50° 8' 44.31», +30° 28' 26.90»