«Велика дитяча газета» - газета для дітей від 7 до 12 років

Автор
«Велика дитяча газета» - газета для дітей від 7 до 12 років

“ВЕЛИКА ДИТЯЧА ГАЗЕТА” - НАЙПЕРШИЙ ДРУГ І ПОМІЧНИК

* Переможець у конкурсі “Краще дитяче видання” на Всеукраїнській виставці «Молодіжна преса в Україні» у 2005р.!>

Для дітей від 7 до 12 років

(передплатний індекс – 21557)

Головна концепція газети – навчати та виховувати граючись. Тому кожна рубрика, кожен матеріал створений у легкій розважальній формі і несе пізнавальну інформацію для дитини.

За відгуками батьків, діти, які тривалий час читають “Велику дитячу газету”, краще засвоюють навчальний матеріал, у них з’являється інтерес до читання, вони вчаться користуватися словниками та відвідують бібліотеку.

За проведеним анкетуванням, “Велику дитячу газету” передплачує українська інтелігенція – лікарі, бібліотекарі, батьки-вчителі для своїх дітей або ж для роботи з учнями.

Особлива родзинка “Великої дитячої газети” – величезна гра щономера, виконана колективом професійних художників, дизайнерів та філологів. Це не просто кидання кубика, але й розвивальні завдання на логічне мислення та увагу. Її приємно просто розглядати, навіть можна повісити на стіну як прикрасу кімнати. Гра несе великий позитивний заряд енергії і сприяє розвитку дитини.

Щономера в газеті – саморобки, листівки, оригамі, які розвивають моторику рук, уяву та фантазію.

До кожного свята у “Великій дитячій газеті” стінгазети та сценарії свят, народний календар і цікаві розповіді про державні та народні свята;

Інформація про безпеку вдома та на вулиці, на пляжі та в лісі – корисні для проведення виховної години.

Літературні конкурси, інтелектуальні вікторини, призові сканворди.

Наклад: 28 500