На замітку: лайфхаки для підготовки до тестування з англійської
- Автор
- Дата публикации
Попит на ЗНО з іноземної мови зростає з кожним роком. Чому? Бо для вступу до престижних вищих навчальних закладів країни це must have. Адже коли дитина здобуває якісну освіту, то отримує всі можливості для побудови перспективного майбутнього. А хіба не про це мріють випускники та їхні батьки?
Який алгоритм дій допоможе учням успішно пройти вступне випробування та стати ближчими до своєї мрії? Експерти онлайн-школи "На Урок" поділилися ефективними рекомендаціями, які стануть у пригоді дітям!
Як готуватися до ЗНО з англійської, щоб отримати 200 балів?
На що учням варто звернути увагу, щоби зробити підготовку до незалежного оцінювання результативною?
- Більше практики! Якщо учень тренуватиметься за минулорічними завданнями ЗНО чи за спеціальним посібником для підготовки — його шанси набрати достатню кількість балів значно зростуть. Крім того, експерти радять виписувати із тестів незнайомі слова, адже це допоможе прокачати знання лексики. Хоча б двічі на місяць варто виконувати тести на час: як на реальному тестуванні. І це без шпаргалок, гаджетів чи книг!
- Граматику краще вивчати за темами. До того ж абітурієнти мають регулярно повторювати теорію. Після опрацювання кожної теми потрібно виконувати завдання для закріплення знань.
- Допоможуть спеціальні мобільні додатки. Наразі існує чимало застосунків із тестами, кросвордами, добірками неправильних дієслів абощо. Завдяки ним учні визначать прогалини у своїх знаннях та в ігровій формі вдосконалять знання іноземної.
Можливості онлайн-школи "На Урок" для підготовки до ЗНО з англійської
Онлайн-курси з англійської мови допомагають абітурієнтам опрацювати теми, які будуть на тестуванні, та розібрати популярні труднощі у граматиці. Усі заняття містять гейміфіковані завдання, а також текстові й аудіовізуальні матеріали, щоби вивчення мови приносило учням задоволення. Експерти "На Урок" гарантують ефективну інтерактивну роботу за авторськими розробками викладацького колективу.
Користь від навчання на онлайн-курсах:
- Можливість вивчати іноземну із педагогами, які чудово розуміють на особливостях та підводних каменях ЗНО.
- Батьки абітурієнтів можуть неабияк заощадити кошти, адже ці курси вдвічі дешевші за аналогічні інтерактиви. До того ж якщо учень вирішив припинити навчання, йому гарантовано повернуть кошти за непройдені заняття.
- Діти, які не були присутніми на уроці, мають змогу переглянути онлайн-запис.
- Шкала ефективності навчання дозволяє вихованцям онлайн-школи стежити за власним прогресом.
Варто зазначити, що на онлайн-курсах з англійської учні, у яких виникли технічні проблеми або з’явилися запитання щодо занять, можуть проконсультуватися із менеджерами.
Як абітурієнту підготуватися до тестування з англійської самостійно?
На думку експертів "На Урок", кожен абітурієнт має виробити власну стратегію підготовки. Адже одним майбутнім студентам достатньо практики за минулорічними збірниками завдань для ЗНО, тоді як іншим підійде лише індивідуальна робота з репетитором чи проходження онлайн-інтенсивів, присвячених підготовці до тестування. А втім, існують універсальні лайфхаки, які стануть у пригоді всім:
- Грамотне планування часу. Учні, яким вдалося стати справжніми гуру в тайм-менеджменті та самоорганізації, мають змогу успішно скласти ЗНО. Для цього потрібно створити погодинний план, де є місце як для саморозвитку, так і для відпочинку.
- Навчання разом із іншими абітурієнтами. Якщо одинадцятикласники ставитимуть одне одному запитання з граматики або ж спілкуватимуться англійською, то краще підготуються до вступного випробування. Адже так іноземна стане повноцінною частиною життя, а не примусовою вимогою.
- Техніки для читання scanning та skimming (вибіркове та оглядове читання). Суть першої техніки — пошук у тексті конкретної інформації, відсіявши зайве, а суть другої — читання тексту "по діагоналі", виокремлюючи головні деталі з-поміж другорядних.
- Поєднання навчання із задоволенням. Англомовні фільми та серіали із субтитрами, а також книги та статті англійською допоможуть абітурієнтам надовго запам'ятати лексику й особливості англійської граматики.
Якщо не лінуватися та дотримуватися цих простих рекомендацій, випускники матимуть змогу отримати омріяну максимальну кількість балів. Бажаємо успіхів на вступному випробуванні!
Не пропустіть: Лепбук для школярів: поєднуємо творчість та навчання