Дистанційне навчання — нові можливості: як пройшла зустріч школи "Оптіма" з НУБіП
- Автор
- Дата публикации
Пандемія коронавірусу так чи інакше торкнулась всіх сфер нашого життя. Звісно, першочергово це позначилося на освіті та науці в цілому. Разом з цим ми бачимо потужний розвиток дистанційної освіти. Скептики можуть казати, що це неефективно, але реальність показує зовсім інше.
Актуальність якісної дистанційної освіти
Нещодавно відбулася зустріч генеральної директорки Центру освіти "Оптіма" Марії Мілецької з ректором Національного університету біоресурсів і природокористування, ексміністром освіти Станіславом Ніколаєнком.
Теми, які обговорювалися на події — вкрай важливі: підготовка учнів і вчителів до нових реалій, сучасні технічні засоби, передові напрацювання та, власне, концепція якісної освіти.
Нові можливості навчального року 2021-22
Марія Мілецька та директор із розвитку "Оптіми" Андрій Марченко поділилися успіхами випускників школи на ЗНО і планами на новий 2021-22 навчальний рік, а також розповіли про використані школою інновації, напрацювання та передові методики в освіті.
Отже, вже з 1 вересня на вихованців "Оптіми" чекає не тільки розширена індивідуальна програма і найкраща в Україні база навчальних матеріалів, але й поглиблене вивчення математики та англійської мови, а також інтегровані IT-класи.
Завдяки віртуальним мінікласам, наймолодші школярі в новому навчальному році зможуть краще адаптуватися до дистанційного навчання, а також вивчатимуть англійську на кращій ліцензованій платформі — Oxford Learn.
Можливості дистанційної освіти та профорієнтація
Національний університет біоресурсів і природокористування — один із найбільших українських вишів, який має потужну дослідницьку базу. На зустрічі ректор університету Станіслав Ніколаєнко презентував напрацювання та досягнення НУБіП у сфері біотехнологій, агробіології, автоматизації та робототехніки.
За підсумком зустрічі було підписано Договір про співробітництво між "Оптімою" та НУБіП. Спираючись на загальні погляди та цінності, продовжиться та розшириться спільна робота в сфері профорієнтації, впровадження інновацій у навчальний процес, залучення учнів до наукової та дослідницької діяльності, підвищення якості профільної освіти в Україні.
Майбутнє (яке вже настало) — за дистанційною освітою
Наприклад, вражаючі результати демонструє перша в Україні повністю дистанційна школа європейського зразка "Оптіма". Вона входить у ТОП-50 кращих навчальних закладів для школярів за результатами ЗНО, а також є офіційним партнером схваленого МОН проєкту "Розумники" (Smart Kids).
Вихованці та випускники школи постійно показують відмінні знання та мотивацію до навчання. Це не дивно, тому що велику увагу в "Оптімі" приділяють практичній складовій навчання — кейс-урокам, а інтегрована STEM-концепція стала основою нових поглиблених математичних та IT-напрямків.
Важливо зауважити: на думку засновників і педагогів школи, потрібно не тільки дати школярам міцний фундамент знань, допомогти обрати свій шлях у цьому світі, а й залучити талановиту молодь до наукових розробок.