"Сова, яка хотіла стати жайворонком": історія для дітей, як цінувати свої особливості

Автор
"Сова, яка хотіла стати жайворонком": історія для дітей, як цінувати свої особливості

Казка для дітей та підлітків про те, як важливо прийняти те, ким ти є, та поважати особливості інших.

«Сова, яка хотіла стати жайворонком» письменниці Галини Вдовиченко та ілюстраторки Кристини Лукащук увійшла до престижного міжнародного каталогу «The White Ravens 2019» книжкових рекомендацій. Редакція UAUA.INFO не змогла пройти повз такої новини, і вирішила розповісти про цю чудову книжку більш докладно та з малюнками.

Історія розгортається довкола двох пташок: нічної та денної, сови та жайворонка. Сова в якийсь момент задумалась, що пропускає багато чого цікавого через свій нічний спосіб життя. І вирішила стати, як жайворонок, денною птахою: прокидатися рано вранці, зустрічати сонце, насолоджуватися барвами лісу в денному світлі. Але не все так просто, як здавалося. В сови все ніяк не виходило змінитися.

В то же час жайворонок, спостерігаючи за своєю подругою, теж став перейматися питанням, а чи вірно він живе, адже він пропускає все те чудове та загадкове, чим багата ніч.

Чи треба казати, що в птахів не дивлячись на всі спроби змінити нічого не вийшло? Птахам довелося прийняти свої особливості. І вони зійшлися на тому, що будуть жити як і жили, зустрічаючись на декілька хвилин, щоб розповідати одне одному цікаві речі, які бачили за день або ніч.

Пам‘ятаєте казку про жабу, яка хотіла стати биком, і вона надувалася аж допоки луснула? Вона стане гарним доповненням до історії про сову та жайворонка, що може бути, коли вчасно не зупинитися в намаганнях змінити себе.

«Сова, яка хотіла стати жайворонком» - цікава та мудра казка, яка розповідає дітям та підліткам, що йти проти своєї природи не завжди найкраща ідея. А також вчить цінити тих, хто на тебе не схожий. Адже від кого, як не від жайворонка сова зможе дізнатися, що відбувається вдень.

Купити книжку на Yakaboo - тут

Купити книжку на ROZETKA - тут

Купити книжку на Prom.ua - тут

Дорослим, яким близькі такі питанні в розрізі виховання дітей: чи прикладати більше зусиль на те щоб змінити «недоліки», чи краще прикласти зусилля, і пестити ті якості, які вже є в дитині, ми рекомендуємо книжку «Садівник чи Столяр» авторки Елісон Гопник (придбати можна тут).

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Як підлітку знайти нових друзів: рекомендації психолога

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Книжка "Сила дівчат": маленькі історії великих вчинків

ЧИТАЙ ТАКОЖ: "Майя та її мами": книга для дітей про те, що сім'ї бувають різними