Професор Дивоок: дитяча книжка з оптичними ілюзіями та вправами для очей

Автор

Що цікавого та корисного є в книжці-грі «Професор Дивоок», та навіщо купувати її дітям, читайте відгук Анастасії Касьян, головного редактора сайту для хороших батьків UAUA.INFO та мами двох дітей.

Книжку "Професор Дивоок" редакція сайту UAUA.INFO включила в перелік найкращих дитячих книг цього року від українських видавництв. Тож, чим "Професор Дивоок" завоював серця редакторів - у рецензії.

Анастасія Касьян

головний редактор UAUA.INFO

мама двох дітей (6 і 8 років)

Видавництво #Книголав разом з мережею магазинів «Люксоптика» випустило книжку іспанського графічного дизайнера Енріка Жарді, в якій міститься маса оптичних ілюзій та загадок, які потрібно розгадати.

По-перше ця книга має показати дітям, на які фокуси здатні їхні зір та мозок при певних обставинах. По-друге, «Професор Дивоок» вчить основам критичного мислення. Так, саме ця книга відмінно демонструє, що не завжди потрібно довіряти всьому, що бачиш, і всьому, що видається очевидним на перший погляд. А по-третє, завдяки цим неймовірним малюнкам діти тренують свій зір, адже роздивляючись ті чи інші сторінки, вони весь час роблять зорову гімнастику.

Коли книжка вперше потрапила мені в руки, я подумала: «О, кльово! Але що далі? Що робити після того, як усі загадки розгадані, а вправи виконані? Виглядає так, ніби ця книжка на один раз». Тоді я просто віддала іі дітям, щоб вони самі розбиралися, що з нею робити.

Річ у тім, що я не завжди можу вгадати, що сподобається дітям, а що — ні. Вони дещо непередбачувані в цьому плані. Ті книжки, що мені здаються цікавими, для них нудні чи незрозумілі. Ті книжки, що видалися мені звичайними, діти перечитали вже мільйон разів.

Саме так сталося і з «Професором Дивооком». Після того, як діти переглянули книжку перший раз та виконали всі завдання, вони передивилися книжку в другий і третій раз. А потім ще по декілька разів кожен день і по сьогодні.

Їм сподобалося відчуття магії в книжці, малюнки, що ніби рухаються, хоча насправді абсолютно статичні, фантазувати щодо неіснуючих фігур.

Мені ж подобається, мабуть, як і більшості батьків на моєму місці, що діти виконують без примусу зорову гімнастику. Наприклад дочці за рекомендацією офтальмолога під час читання «Професора Дивоока» я закриваю одне око оклюдером. Це, звичайно, ускладнює завдання, але для зору — надзвичайно корисно.

Тож мій вердикт. «Професор Дивоок» — дуже корисна книжка для дітей, особливо для дітей з певними вадами зору, наприклад, амбліопією (ліниве око). І що найголовніше — книжка дітям нескінченно цікава.

Купити книгу «Професор Дивоок» за найкращою ціною можна тут і тут.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Вчимо букви: найкращі українські абетки для дітей

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Що почитати дітям англійською: 7 книг для дошкільнят

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Хоробрі зайці: відгук на книжку-гру для малюків