Що почитати дітям англійською: 7 книг для дошкільнят

Що почитати дітям англійською: 7 книг для дошкільнят

Читання книг мовою оригіналу дуже корисно при вивченні іноземної. Блогер Світлана Сіщук разом із сім’єю кілька років тому переїхала до Нью-Йорку. Вона ділиться списком книжок англійською для дошкільного та молодшого шкільного віку, які подобаються її синові.

Для успішного опанування іноземної мови стане в нагоді читання книжок, написаних носіями мови. Але буває складно підібрати літературу, яка буде зрозумілою та цікавою дитині.

Світлана склала свій список книг, які вони із сином полюбляють найбільше.

Що почитати дітям англійською: 7 книг для дошкільнят - изображение №1

Світлана Сіщук,

блогер

Це книжки, які за версією 6-річного хлопчика Деніела, варті уваги. Книги я подаю не за рейтингом, а у довільному порядку. Сподіваюсь, вам наш вибір сподобається також.

Що почитати дітям англійською: 7 книг для дошкільнят

Dr. Seuss’s Beginner Books Collection

Книги Доктора Сьюза

Класика американської дитячої літератури. За книгами Доктора Сьюза вчаться читати.

Книжки прикольні. Можуть здаватися спочатку дещо незрозумілими чи навіть без змісту. Дається взнаки, що я в дитинстві читала іншу літературу. Але дітям, і нашому «принцу» в тому числі, подобається. Я за допомогою цих книжок треную англійську вимову. Дуже помічне: читаєте одну книгу вголос — і щелепа болить.

Що почитати дітям англійською: 7 книг для дошкільнят

Pete the Cat

«Кіт Піт»

Є більше 60 книг з серії про кота Піта. Більшість з них написані та проілюстровані подружжям Кімберлі та Джеймсом Дін. Кілька книжок з серії написав Ерік Літвін.

Прототипом головного героя послужив справжній кіт Піт, якого Діни взяли з притулку. Кіт був чорний. Таким його й зобразив Джеймс спочатку. Але, зваживши на прикмету, що чорний кіт приносить нещастя, автори вирішили зробити головного героя дитячих книжок темно-синього кольору.

У Піта є сім'я і друзі. Він ходить до школи, любить танцювати і грати в бейсбол. В коротких історіях описуються ситуації зі щоденного життя.

Книги написані простою зрозумілою, навіть для мене, мовою. Інколи читаю я, інколи Даня сам.

Що почитати дітям англійською: 7 книг для дошкільнят

Elephant and Piggie

Cерія книжок про Слоника та Свинку від Мо Віллемса

Автор — письменник, художник, сценарист, працював в телевізійному дитячому проекті «Вулиця Сезам». Після народження доньки Віллемс став «домашнім» татом: ростить донечку і працює вдома.

Книжки про дружбу, різні життєві ситуації, про підтримку один одного.

Ми любимо читати ці книжки в ролях. Даня обирає хто є хто: інколи він в ролі Свинки, а я — Слоника, іншим разом ролі міняються. Є ще серії про Голуба і Зайчика. Але про Свинку та Слоника — наші улюблені. Ілюстрації в книжках теж Мо Віллемса.

Що почитати дітям англійською: 7 книг для дошкільнят

Книги видавництва Usborn

Це, напевне, більше моя любов, ніж Даніка:. Я ці книги можу розглядати годинами. Як дитина відкривати всі ці віконечка і розглядати найменші деталі.

У нас є кілька, але малому подобається єдина — See Inside Great Cities. В книзі йдеться про історію та цікаві факти з життя великих міст світу: Сідней, Істамбул, Лондон, Париж, Шанхай і, звичайно ж, Нью-Йорк. Думаю, не треба наголошувати, про яке місто ми читаємо найчастіше:).

Що почитати дітям англійською: 7 книг для дошкільнят

National Geographic Kids

Ще одна моя улюблена серія. Ми маємо і у твердій обкладинці зі складнішими текстами, і маленькі з простими текстами, якраз для початкового рівня читання.

Улюблені книжки Даніка з цієї серії Things That Go (про види транспорту) та United States Atlas (атлас Сполучених Штатів для дітей). Малий з першої книжки найчастіше читає про паровози та їхні похідні — тролейбуси, трамваї, швидкісні потяги і т.д. А в атласі найдовше розглядає штат Нью-Йорк. Зізнаюсь, що поки малий в школі, я інколи «зависаю» в атласі надовго.

Що почитати дітям англійською: 7 книг для дошкільнят

Tomas and Friends

«Томас і друзі»

Це оригінальні історіі про паровозика Томаса, які написав в 40-х роках минулого століття англійський священик та любитель залізниці Вілберт Одрі для свого сина.

Книга, яку ми з Даніком прочитали вже безліч разів, видана за мотивами мультфільма про Томаса та його друзів.

Книжка малому подобається, а мультфільм не дуже. Даня надає перевагу додаткам для iPad про Томаса. Маємо встановлених кілька додатків з цієі серії: і будівництво різних залізниць, і перегони. Причому, малий знає, як звати кожен потяг. Я крім Томаса і Персі не знаю жодного:).

Що почитати дітям англійською: 7 книг для дошкільнят

365 Bedtime Stories & Rhymes

«365 історій та віршів до сну»

Збірка казок, оповідань та віршів для читання перед сном. В книзі зібрані відомі англомовні вірші-колискові: Twinkle Twinkle Little Star; Baa, Baa, Black Sheep; Hey Diddle Diddle; Star Light, Star Bright та інші. Є також адаптовані казки, знайомі нам як «Попелюшка», «Золотий гусак», «Гидке каченя».

Улюблена казка Дані — це аналог відомої казки про Марічку та трьох ведмедів. Щоправда, в англомовному варіанті Марічку звати Златовласка.

Тепер ви знаєте, що почитати дітям англійською та 7 цікавих книг для дошкільнят.

Источники

Заглавная иллюстрация www.pexels.com

обложки книг - фото автора.