Як нагодувати дитину кашею: 10 лайфхаків від батьків та Bebi Premium

Автор
Як нагодувати дитину кашею: 10 лайфхаків від батьків та Bebi Premium

Як нагодувати дитину кашею: читайте лайфхаки та поради батьків, які перемогли в конкурсі історій від BEBI Premium.

Виробник дитячого харчування BEBI Premium провів конкурс цікавих історій серед читачів UAUA.INFO, в якому батьки розповідали про лайфхаки та хитрощі, до яких вони вдаються, щоб нагодувати своїх дітей корисною їжею. А також пригадували, як їх годували кашею власні батьки.

Найцікавіші лайфхаки отримали призи. А тепер ми їх публікуємо, аби вони стали в нагоді і іншим мамам та татам, які шукають дієві способи нагодувати дітей.

Світлана Бодлер

Малята не хочуть зовсім їсти овочі, тому я разом з дітьми граємо в ігри з різними фігурками та овочами, у такій грі ми придумуємо казку. Все проходить дуже весело. А коли приходить час їсти, бо діти уже їдять овочі і сміються, показують на фігурки та овочі, що були у нашій казці. На фото наші герої поїхали на сніжну гору з кольорової капусти, весело катались на лижах, а потім робили сніжних ангелів.

Грибочки звісно дітям рано їсти та вони у грі відіграли важливу роль у декораціях. Тут був більше акцент на кольорову капусту яку знайшли герої коли гуляли. І викликали могутній екскаватор який допоміг капусту розділити на частини, щоб дітки могли поласувати нею у супчику.

Сергій Леонов

Ох, моїх важко нагодувати! В хід ідуть і танці з бубном, і клоуни з кульками. І в паровозика ми граємо з літачками, що кружляють ложкою з кашею і їм треба терміново доставити груз до пункту "Зубатий ротик", і звіряток годуємо, і за маму і тата, і разом їмо, бо малюкам смачніше з татової тарілки, аніж з своєї.

Щоб нагодувати овочами і фруктами, ми з дружиною вдаємося до хитрощів. Беремо обгортки від цукерок, ріжемо кубиками банан, яблучко і загортаємо в обгортку. Те саме з пачкою з під чіпсів (ну, нікуди від цього не подітись, інколи такої "каки" хочеться, а від дітей не заховаєшся:). Бачать, що їмо, і гадають, що то так смачно, а з ними не діляться букашки такі дорослі. Тоді ріжемо кільцями яблуко, морквину і даємо в пачці. Що з «цукерками», що з «чіпсами» такий трюк проходить в 75%. Зараз думаємо над новою стратегією!

Тата Семенець

У нас є декілька тарілочок оформлених в одному стилі, але з різними малюнками на дні. І тільки коли доїсиш всю кашу, можна дізнатися, хто там сховався. Плюс нам допомагає відкривати ротика іграшка-рукавичка.

Оля Кузьменко

Щодо мого дитинства. То я була вибаглива в їжі, порівнюючи з моїм всеядним синочком.

Тому аби мене погодувати батьки вдавались до деяких хитрощів. Частенько я обідала за столом з дідусем, батьки казали - "Спробуй позмагатись з дідусем, хто скоріше з'їсть свій обід?".

Можливо я й не дуже хотіла їсти те, що мені пропонували, але дух суперництва і жага до перемоги брали верх надімною.

Алекс Кірат

Роблю кашу по-густіше і капаю нею на тарілку згори. Кажу: "дощик кап-кап". За цей час Сашко ложкою старається швидше з'їсти " краплинки"

Чоловік на це все дивиться і в щоці

І ще одна хитрість. Це вже коли взагалі від усього відмовляється.

Беру тарілку з кашою і йду в кімнату. Сідаю на підлогу і їм не звертаючи уваги на малого. Сашко приповзає до мене, спочатку спостерігає, а потім хоче забрати в мене тарілку. Я роблю вигляд, що не хочу віддати бо мені дуже смачно... і так по ложці, по ложці каша з'їдається синочком.

Любов Чумаченко

Свою внучку намагаюся годувати строго по годинах, однак, буває, що відмовляється. Тоді в хід ідуть різні хитрощі: іграшки, які просять їсти і відкривають ротики, але Златочка виявляється моторнішою і встигаж першою; то дідусь просить і відкриває рота , але внучка знову перша; то ложечка за маму, тата, дідуся, котика, горобчика і т. д. Але силоміць ніколи не годую.

Наталія Маричева

Наша крихітка відкривала гарно ротика тільки коли була чимось захоплена. Знайшли для неї таку забавку: зібрали у родичів маленьки пляшечки, тюбики. Відкрутили кришечки і дали це дитині. Поки вона підбирала потрібну кришечку до пляшечки, ми встигали її нагодувати. Доволі довго цей метод нас рятував.

Каша для грудничка: покупать растворимые или готовить самим - изображение №1

Володимир Маричев

Я молодша дитина в сім'ї (нас три брати та сестра). Батьки завжди на роботі. Розповідали, що я дуже погано їв, а за те нагодований я чи ні, відповідала сестра. Ось вона і вигадувала щоразу історії, щоб мене нагодувати звичайною манкою. Покладе в тарілку до каші ложку варення, вигадає чудернацьку назву і розповідає, яка ця страва дорогезна, і що люди спеціально ходять до ресторанів, щоб її скуштувати.

Інна Щербаньова

Доньці окрім фруктового пюре і сиру нічого не подобалося. Доводилося постійно щось вигадувати.

Саджали за стіл ляльок та м'які іграшки. Годували по ложечці спершу їх, потім - дочці ложечку, і так по колу. Іноді по столу возили їжу на машинці (ставили тарілочку в кузові).

Зимою їли перед прогулянкою. Ми ж йшли з санчатами. А якщо погано поїмо, то буде мало сил, не зможемо після прогулянки санчата додому відвезти. Сил же ж не залишиться. А санчата такі гарні. Дочка слухає та їсть. Отак іноді все поясниш - і це працює.

Іноді грали в кафек з іграшками. Все як має бути. Меню. Я - офіціант. А дочка - відвідувач. Я робила оголошення: для тих, хто замовив і з'їв, буде подарунок від кухаря: аскорбінка. Доньці дуже подобалось.

Малювали на їжі смішні обличчя, серця. Робили башні з каші, малювали сходи. Іноді намагалися зробити картини в тарілці з їжі.

Ще грали в літачок. Дочка лягає на мою спину. Притримуючи її літаємо по кімнатам, а потім - на кухню, щоб дозаправитися (поїсти).

Так за доромогою ігор та іграшок можна було нагодувати. Інакше уважно дивиться, що за їжа, рот закривається, й усе.

Просто не потрібно дитину примушувати їсти. Краще спробувати ще раз через деякий час.

Звичайно, між їжею краще не давати печива, перекусів. Тоді дитина зголодніє і захоче їсти.

Анна Роздобудько

Коли я була маленькою, то в мене була тарілочка з ведмедиком на дні. І потрібно було обов'язково доїсти усе що в тарілочці щоб "врятувати" ведмедика. Як синочок підросте теж схожу придбаю.

Тепер ви знаєте, як можна вмовити дитину поїсти. Смачного!

Реклама

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Каша для першого прикорму

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Скільки калорій необхідно дітям

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Скільки діти мають рухатися та проводити часу перед екраном без шкоди для здоров'я